Blogi kobiece z poradami

Internet

Blogi kobiece

Kobiety uwielbiają zarówno udzielać rad jak i same je otrzymywać. Panie radzą się mam, sióstr, przyjaciółek, znajomych, w wielu sprawach pytają o zdanie swoich ukochanych. Czasami jednak i to okazuje się niewystarczające.

 

Gdzie szukać porad, które ujmują dany problem z różnych punktów widzenia?

Odpowiedzią okazuje się Internet, prawdziwa skarbnica wiedzy. Panie chętnie odwiedzają różnorodne strony internetowe i fora dyskusyjne, szukając odpowiedzi na swoje pytania. Kolejnym miejscem, które kobiety wyjątkowo cenią są blogi internetowe. W większości są to portale prowadzone przez inne internautki, dokładnie takie same jak te, które je czytają. W wielu sytuacjach łatwiej jest nam czytać to, co napisała osoba taka jak my, niż artykuły, stworzone przez ekspertów.

Czego powinny dotyczyć blogi, których szukają kobiety?

Z pewnością muszą dotyczyć spraw, które panie najbardziej interesują.

Blogi modowe

Pierwszą kategorią jest moda i uroda. Kobiety w sieci z chęcią odwiedzają blogi modowe, prowadzone przez szafiarki. Autorki zamieszczają na nich przykłady swoich stylizacji z dokładnym opisem. Takie amatorskie sesje dla wielu internautek stają się inspiracją do tworzenia codziennych kreacji oraz tych na ważne okazje. Ponadto, na takich blogach znaleźć można wiele porad na temat tego, jak się ubierać, posiadając określony typ figury, jak maskować jej niedoskonałości oraz podkreślać walory. Na blogach modowych mogą pojawić się również posty, dotyczące kosmetyków. Autorki chętnie recenzują posiadane produkty, aby inne internautki mogły poznać ich wady i zalety.

Moda na indywidualizm
Modowe inspiracje

Blogi urodowe

Kolejnym rodzajem kobiecych blogów z poradami są blogi urodowe. Zamieszczane tam artykuły dotyczą zarówno kosmetyków jak i trików urodowych. Można znaleźć tam także wpisy, obejmujące ciekawe porady z zakresu wykonywania makijażu. Na swoich blogach autorki mogą zamieszczać przepisy na domowej roboty kremy i maseczki.

Ombre pasemka i balejaż
Olejowe oczyszczanie twarzy OCM

Inne blogi kobiece

Poza modą i urodą panie szukają w Internecie porad, związanych z byciem kobietą. Popularnością cieszą się więc blogi, poruszające tematykę kobiecych problemów, zwłaszcza tych zdrowotnych jak i emocjonalnych. Panie poszukują w sieci również informacji kulinarnych. Na wielu blogach znajdą ciekawe przepisy na różne dania, zarówno potrawy kuchni polskiej jaki europejskiej czy nawet światowej. Nietrudno znaleźć bardziej wyspecjalizowane blogi, na których autorzy zamieszczają przepisy na sałatki, dania wegetariańskie czy tylko ciasta i inne desery.

Poza tym, kobiety chętnie odwiedzają blogi, związane z ciążą i posiadaniem dzieci. Przyszłe lub młode matki wymieniają się na nich informacjami na temat samej ciąży, porodu jak i opieki nad maleństwem.

www.gadaninki.pl


Infokioski: informatory dotykowe - możliwości i zalety

Infokioski dotykoweInfokioski, czyli informatory dotykowe, coraz częściej znajdują zastosowanie w przestrzeni

Społeczeństwo sieciowe - szybka, łatwa i tania komunikacja

Społeczeństwo sieciowe - informacyjneSpołeczeństwo sieciowe to termin powstały w latach dziewięćdz