Idealna strona WWW

Strony internetowe

Idealna strona WWWJaka powinna być idealna strona internetowa? To zależy oczywiście od jej właściciela i funkcji, jaka dana witryna ma spełniać. Przede wszystkim jednak powinna być interesująca. Jest mnóstwo stron internetowych, więc my musimy sprawić, by nasza była wyjątkowa.

Powinna również oczywiście zawierać wszelkie niezbędne elementy, jak stronę główną, zakładkę o profilu działalności firmy, jeśli jest to witryna branżowa oraz dane kontaktowe. Może również zawierać elementy dodatkowe, jak galerię zdjęć czy wcześniejsze realizacje. Strona powinna być również ładna i estetycznie wykonana.

Wszystko powinno pasować do siebie, zarówno treść jak i forma czy kolor styka. Nie może być za blada, ani zbyt rażąca, ponieważ dłuższe przybywania na takiej stronie bywa męczące dla oczu użytkownika.

Idealna strona internetowa powinna być też funkcjonalna. Poruszanie się po niej i nawigacja muszą być łatwe, wszystkie moduły i zakładki powinny być widoczne dla korzystającego. Te wszystkie i wiele innych kwestii trzeba koniecznie wziąć pod uwagę przy projektowaniu i tworzeniu strony internetowej.

  • Grafika strony internetowej


Modowe blogi kobiece

Modowe blogi kobieceDla kobiet Internet, a zwłaszcza blogi, prowadzone przez inne internautki, nierz

Serwisy hostingowe

Serwisy hostingoweJest wiele znanych serwisów hostingowych, które umożliwiają przechowywanie plików i udo